REFERENCJE

AGNIESZKA I BARTEK

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Polecamy Agencję Brilliant Wedding!
Mając małe dziecko, szukaliśmy agencji ślubnej, która zajmie się organizacją naszego dnia i zdejmie nam choć część obowiązków z głowy 🙂
Od początku byliśmy pod wrażeniem oferty, pomysłów i propozycji przygotowanych przez Hanię. Ale tak kompleksowej pomocy w dosłownie każdym zakresie nawet się nie spodziewaliśmy!
Hania dopracowała samodzielnie wszystko od zaproszeń, winietek i menu, przez kompozycje kwiatowe w kościele i na sali, aż po oprawę muzyczną mszy, czy repertuar muzyczny wesela. Jej czujne oko zweryfikowało nawet mój makijaż i fryzurę próbną, czy każdy detal szytej u krawcowej sukni. Hania nigdy nie narzucała swojej wizji, a jej sugestie i wskazówki były bardzo cenne.
Dekoracje kościoła i sali były niestandardowe i po prostu przepiękne, a oprawę muzyczną mszy do dziś goście wspominają z zachwytem!
Hania zadbała o każdy szczegół i dzięki rewelacyjnej organizacji i koordynacji całego dnia, nasz ślub był perfekcyjny.
Dziękujemy za wszystko, to był nasz najszczęśliwszy dzień i to także dzięki Tobie! Brilliant Wedding to agencja z klasą!
Polecamy z całego serca i z pełną odpowiedzialnością.
Jeśli chcecie, żeby Wasz dzień był magiczny, wyjątkowy i najpiękniejszy – powierzcie go Hani, a na pewno będziecie wspominać go z uśmiechem, drżącym sercem i łezką w oku!

Agnieszka i Bartek

20.08.2016

OLA I RAFAŁ

INDYWIDUALNE KONSULTACJE ŚLUBNE

Haniu,
Ten wspaniały dzień i piękna noc to suma wielu składowych. Gdy zdecydowaliśmy się na rustykalne wzornictwo, podtrzymywałaś nas w tym pomyśle i podsuwałaś idee, które z czasem pozwoliły poukładać jednolity styl graficzny oprawy wesela – zaproszeń , winietek oraz wystroju sali i kościoła.
Mogliśmy liczyć na obiektywną i opartą na doświadczeniu radę.  W dzisiejszym przesycie wzorów, styli, kolorów – łatwo jest się zagubić.
Dziękujmy Ci że trzymałaś naszą wyobraźnie w ryzach.W takich rękach jesteśmy spokojni i z niecierpliwością czekamy na ten szczególny dzień.

Ola i Rafał

09.03.2017

AGENCJA ŚLUBNA BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE